Giriş Yap

Sıkça Sorulan Sorular

Outdoora, kampçılıktan yelkene, pilatesten kaya tırmanışına, 35’in üzerinde birbirinden eğlenceli outdoor aktivite tipine ve bungalovdan glamping alanlarına, karavan parklarından tiny house’lara doğa ile iç içe 6’nın üzerinde konaklama türüne ulaşabileceğiniz yeni nesil e-ticaret platformudur.
Bize her zaman [email protected] e-posta adresinden veya 05330835969 Müşteri Hizmetleri Hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Bize haftanın 7 günü 09:00 – 22:00 saatleri arasında, 05330835969 numaramızdan WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.
Outdoora web sitesi üzerinden beğendiğiniz etkinlikleri kredi kartı taksitli veya taksitsiz olarak veya EFT yolu ile ödeyerek kolayca satın alabilirsiniz.
Konaklama yerinin belirlemiş olduğu ödeme koşulları doğrultusunda ön ödeme (kaparo) alınmakta ya da toplam tutarın kredi kartı ile taksit ya da tek çekim ile veya EFT yöntemi ile ödemesi alınmaktadır.
Evet, ödemeleri kredi kartınıza 9 taksite varan taksit imkanı ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksitle satın almanız durumunda, aylık ödeme bedellerine bankanız tarafından vade farkı yansıtılmaktadır.
American Express hariç tüm bankalara ait VISA ve Mastercard kredi kartları geçerlidir. Sanal kartlar, Debit özellikli banka kartları alışverişlerinizde geçerlidir. Kartınızın internet alımlarına ve 3D Secure işlemlerine açık olması yeterlidir.
Ödemeniz sonrası oluşacak fatura, etkinlik sahibi veya konaklama alanı sahibi firma tarafından, profilinizde yer alan adresinize e-posta yolu ile iletilecek veya yine etkinlik ya da konaklama bitiminde size elden teslim edilecektir.

Etkinlikten cayma hakkının tanınıp tanınmayacağı tamamen etkinliği düzenleyen kişi veya kurum tarafından belirlenir.

Etkinliğe 1 hafta ve daha fazla zaman varsa ve etkinlik sahibi katılımcılara cayma hakkı verdiyse ödemen Outdoora tarafından, kredi kartına en fazla 14 gün içinde yatırılır.

Eğer etkinliğe 1 haftadan az süre kaldıysa, etkinliğe gitmekten vazgeçseniz de maalesef ödediğiniz ücret iade edilmez.

Rezervasyon iptal koşulları konaklama yerinin sahibi olan firma tarafından belirlenmektedir. Her bir konaklama yerinin mekan açıklamasında ve satış koşullarında detaylı iptal ve iade şartlarına ulaşabilirsiniz.
Organizasyonun düzenlenmesi, herhangi bir sebepten ötürü (olumsuz hava şartları, idari düzenlemeler ve sair mücbir sebepler) mümkün olmazsa, Outdoora tarafından adınıza gönderilen iptal e-postasından sonra en fazla 14 gün içinde katılım bedeliniz kredi kartınıza geri yatırılır.
Eğer etkinliğin iptal bilgisi mail ile size iletilmediyse ve kendi kararınız ile etkinliğe katılmaktan vazgeçiyorsanız, ve eğer etkinliğe 7 günden az süre varsa, ödediğiniz bedel maalesef iade edilmez. Etkinliğe 7 günden çok zaman varsa, etkinlik sahibinin koyduğu kural doğrultusunda, etkinlik bedeli hesabınıza yatırılabilir.
18 yaşın altındaki kişilerin etkinlik bazlı olarak tek başlarına etkinlik satın almaları değişkenlik göstermektedir. 18 yaş altı kabul edilemeyen etkinliklerde yalnızca ebeveynlerinin onayı olması ve onlar tarafından ödeme yapılıp sözleşme imzalanması durumunda ve ebeveynlerinin rızası varsa etkinliğe katılabilirler.
Outdoora’da ücretli etkinliklerin yanısıra ücretsiz etkinlikler de bulunmaktadır. Sizin zevkinize uygun ücretsiz etkinlikleri bulup hiçbir ücret ödemeden bu etkinliklere katılabilirsiniz. Bununla birlikte kendi ücretsiz etkinliğinizi düzenleyebilir, etkinliğinize katılan kişilerle güzel anılar biriktirebilirsiniz.
Ücretsiz etkinlik düzenlemek için gereken tek şart 18 yaşından büyük olmanız gerektiğidir. Onun dışında herhangi bir şart bulunmamaktadır. Dilediğiniz gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizin güvende tutulması bizim için çok önemli. Kişisel bilgilerinizi güvende tutmak için olması gereken tüm prosedürleri eksiksiz uyguluyoruz. Sizin vermiş olduğunuz onay doğrultusunda kişisel bilgilerinizi KVKK kapsamında koruyor ve saklıyoruz.
Outdoora’nın hiçbir platformunda kart bilgileriniz saklanmamaktadır.
Hem mobil uygulamamız hem de web sitemizde ödemelerin alınabilmesi için Param online güvenli ödeme sistemiyle entegre çalışıyoruz.
Web sitemiz üzerinden etkinliğin detay sayfasında yer alan adres bilgisine tıklayarak/dokunarak mekân adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Outdoora, sizlere etkinlik ya da konaklama için dijital yoldan bilet iletmektedir. Eposta adresinize gelecek biletinizde yer alan QR kodu konaklama ya da etkinlik alanındaki yetkililere göstermeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle e-postanızda gelen kutusunda e-postamızı bulamıyorsanız, gereksiz (junk ve spam) kutusunu da kontrol ediniz. Baktığınız klasörlerde tarafımızdan e-posta gelmedi ise 05330835969 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattımızdan bize ulaşarak, biletlerinizin tekrardan adresinize e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Mevcut indirimler etkinlik bazında değişiklik gösterebilmektedir. Eğer indirim var ise bileti satın alırken bu indirimi görerek satın almak gerçekleştirebilirsiniz. İndirimden yararlanmanız durumunda, indirime hak kazanmalarına sebep olan ayrıcalıklarına dair kimlik belgelerini etkinlik girişinde göstermek zorundasınız. Kimlik belgesi olmayan müşterilerimiz, bilet ücreti farkını ödemek zorunda kalırlar.
Bu süre bilet satın almak isteyen başka insanların hakkını korumak için uygulanmaktadır. Biletleri sepetine atan kişi 15 dk içerisinde satın alma işlemini tamamlamazsa seçilmiş olan biletler sepetten otomatik olarak düşer ve tekrardan satışa sunulur.

Outdoora.com.tr tarafından rezervasyon işlemi yapılmamaktadır.

Aynı işlem içerisinde farklı etkinlikler için ayrı ayrı biletlerinizi alabilirsiniz.

Hayır, outdoora.com.tr‘den almış olduğunuz her bir bilet için vermiş olduğunuz e-posta adresinize gelen işlem numarasını etkinlik alanındaki yetkili kişiye göstermeniz yeterlidir.

Etkinliklerde uygulanan bilet politikası tamamen organizasyon sahibinin insiyatifindedir. Etkinliklerde aksi belirtilmediği sürece çocuklar için de bilet alınması zorunludur. Çocuklar için uygulanacak herhangi bir ayrıcalık varsa etkinlik detaylarında belirtilecektir. Etkinlikler için geçerli olan yaş sınırlandırmalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bu tip uygulamalar etkinliklere göre farklılık gösterebilmesinden dolayı 05330835969 Müşteri Hizmetleri Hattımızdan bize ulaşıp bilgi almalısınız.

Böyle bir durum söz konusu olduğunda lütfen 05330835969 Müşteri Hizmetleri Hattımızdan bize ulaşınız, elimizden geldiği şekilde sizlere yardımcı olmak isteriz.

outdoora.com.tr’den hesabım kısmından bilgilerinizi güncelleyip işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Lütfen bize [email protected] adresinden ulaşınız. Gerekli değişiklikleri gerçekleştirdikten sonra, etkinlik alanında e-postanıza gönderilen tek seferlik QR biletinizi gösterip giriş sağlayabilirsiniz.

Eğer hatalı işlem yaptıysanız ve satın alma esnasında yanlış isim girdiyseniz lütfen bize [email protected] adresinden ulaşınız. Gerekli değişiklikleri gerçekleştirdikten sonra, etkinlik alanında e-postanıza gönderilen tek seferlik QR biletinizi gösterip giriş sağlayabilirsiniz. Eğer başkasının bileti ile etkinliğe girmeyi planlıyorsanız lütfen bu durumu, etkinlik öncesinde yine [email protected] adresinden bizi bilgilendiriniz. Organizatör ile temasa geçip sizleri yönlendireceğiz.

Hayır etkinlik biletleri kişiye özeldir. Biletinizi bir başkasının kullanmasını istiyorsanız lütfen bize [email protected] adresinden ulaşınız. Organizatörden gelecek yönlendirme sonrasında sizlerle temasa geçeceğiz.

Hayır, outdoora.com.tr’den biren çok kişiye, birden çok bilet satın alabilirsiniz. E-posta adresinize her bir bilet için ayrı QR kod iletilecektir. Alanda, e-postanıza gelen QR kodları görevlilere iletip sırayla giriş sağlayabilirsiniz.

Etkinlik bazlı olarak çocuklara uygunluk kuralları değişmektedir. outdoora.com.tr’den etkinlik detaylarına göz atarak, kuralları gözden geçirebilir, buna göre biletinizi satın alabilirsiniz.

Lütfen bizimle 05330835969 Müşteri Hizmetleri Hattımızdan ya da [email protected] adresine eposta atarak ulaşınız. Hızla kontrollerimizi yapıp size QR kodlu biletinizi ileteceğiz.

Bir Sorunuz Var Mı?

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, daima buradayız!. Her türlü soru, öneri veya geri bildirim için bize ulaşabilirsiniz.