Giriş Yap

Kurumsal Etkinlik İçin

Size Ne Sunuyoruz?

Değerli müşterilerimiz için özel ve özgün deneyimler sunmaya devam ediyoruz. Outdoora olarak, çalışanlarınızın ve işinizin gereksinimlerini karşılamak adına çeşitli etkinlik ve organizasyon seçenekleri sunuyoruz.

Yıl boyunca çalışanlar tarafından kullanmak üzere, farklı etkinlik türlerinde farklı firmalar ile gerçekleştirilecek etkinliklerden, özel fiyat ile toplu satın alma fırsatı.

Çalışanlarınıza ve/veya çalışan yakınlarınıza, tüm etkinlik türlerinde ya da sizin seçeceğiniz özel etkinliklerde indirim fırsatı sunulması.

Sizin belirteceğiniz kişi sayısına göre, firmanıza özel, tüm detayları ile Outdoora tarafından hazırlanmış kurumsal etkinliğin düzenlenmesi.

Deneyim

İşte Outdoora ile gerçekleştireceğiniz özel etkinlik için adımlar:

Kurumsal Etkinliklerinizi Outdoora İle Düzenleyin

35’in üzerinde farklı Outdoor türünün herhangi birinde bir araya gelmeye ne dersiniz? Outdoora’nın profesyonel ekibi ile sizi doğanın tadını çıkarmaya ve kurumsal etkinliklerinizi bizimle gerçekleştirmeye bekliyoruz. Her türlü soru, öneri veya geri bildirim için aşağıdaki formu doldurun. Formu gönderdikten sonra size en kısa sürede dönüş yapacağız.

    Yeni Nesil Outdoor Etkinlik ve Paylaşım Platformu

    Outdoora, outdoora gönül vermiş kişilerin geliştirdiği yeni nesil outdoor etkinlik ve paylaşım platformudur. 2020 yılında kurulmuş olan Outdoora, outdoorun tüm gençlerin yaşam tarzı olmasını kendine misyon edinmenin yanı sıra, outdoor pazarının büyütülmesi ve geliştirilmesi için de kolları sıvamıştır.

    Demtech Travel – Türsab No: 12941