Giriş Yap

Ön Bilgilendirme Formu

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın 27.11.2014 tarihli ve 29188 sayılı “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği” uyarınca; Outdoora mobil uygulaması üzerinden sözleşme akdedebilmeniz ve ödeme yapabilmeniz için işbu bilgilendirme formunda belirten hususları kabul etmeniz gerekmektedir.

1) İşbu bilgilendirme formunda, Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası Aydınlatma Metni ve İletişim İzni belgesinde ve mesafeli sözleşmelerde geçen “Outdoora” ibaresi; Demtech Teknoloji Ltd.Şti.’ni ve Demtech Teknoloji Ltd.Şti.’ne ait Outdoora mobil uygulamasını ve diğer web sitelerini ifade eder.

2) Outdoora’nın ünvanı, mersis numarası, adresi ve iletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir:

Demtech Teknoloji Ltd.Şti.

Kasaplar Mh. Anafartalar Cad. No:91/A Altıeylül Balıkesir

Kurtdereli V.D. No:2780953091

Mersis No: 0278095309100015

3) Outdoora’nın hizmet, faaliyet ve işleyişine ilişkin şikayet, talep ve önerilerinizi yukarıda belirtilen telefon ve faks numaraları ve e-posta adresi üzerinden veya şirketimizin belirtilen adresine posta yoluyla iletebilirsiniz.

4) “Mesafeli Organizasyona Katılım Aracılık” sözleşmesi ile katılacağınız organizasyonun yer, zaman, temel nitelik ve vasıfları ve ödemeniz gereken tüm vergiler dahil katılım bedeli, işbu bilgilendirme formunun mütemmim cüz’ü olan ekli yazılı ve görsel dokümanda belirtilmiştir. Söz konusu dokümanlar JPEG formatında olup söz konusu formatı görüntüleyebilmeniz için “PAINT”, “ACDSEE” veya muadili bir program kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki “Mesafeli Organizasyon Katılım Aracılık Sözleşmesi”ni kabul etmeniz halinde ekli yazılı ve görsel dokümanda belirtilen katılım bedelini ödemek zorunda kalacağınızı tarafınıza önemle hatırlatırız.

5) Mesafeli Organizasyona Katılım Aracılık Sözleşmesine ilişkin katılım bedeli ödemelerinizi outdoora.com internet sitesi üzerinden havale, EFT veya VISA ve MASTERCARD kredi kartlarınız aracılığıyla yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme neticesinde düzenlenecek fatura ve Mesafeli Organizasyona Katılım Aracılık Sözleşmesi bildirmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir. Ödeme yaparken herhangi bir sorun yaşamanız halinde, yukarıda belirtmiş olduğumuz telefon, faks numaraları ve e-posta üzerinden tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

6) Outdoora ile yapacağınız “Mesafeli Organizasyona Katılım Aracılık Sözleşmesi’nden, organizasyon detaylarında belirtilen cayma tarihi içerisinde, e-posta yoluyla bildirmek şartıyla cayma hakkınız bulunmaktadır. Belirtilen sürede ve şekilde cayma hakkınızı kullanmanız halinde; tarafınızca ödenen katılım bedelinin %10’unu cayma bedeli olarak kesildikten sonra kalan tutar (katılım bedelinin %90’ı) tarafınıza iade edilecektir. İşbu iade işlemi, tarafınızca gönderilen cayma beyanının, Outdoora’ya ulaştığı tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde yapılacaktır. İade yapıldıktan sonra cayma bedeli olarak kesilen %10’luk kısım için Outdoora tarafından fatura düzenlenecek ve e-posta yoluyla tarafınıza gönderilecektir.

7) Türk Medeni Kanunu ve ilgili diğer mevzuat gereğince; reşit olmayanların ve sair nedenle kısıtlı olanların tek başlarına sözleşme akdetme ehliyetleri bulunmamaktadır. Bu nedenle bu kişiler adına sözleşmenin velileri veya vasileri aracılığıyla imzalanması gerekmektedir. Bu kurala uymamanız halinde doğabilecek zararlardan Outdoora’nin sorumlu olmadığını tarafınıza önemle bildiririz.

8) 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın 27.11.2014 tarihli ve 29188 sayılı “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği” uyarınca; Outdoora mobil uygulaması üzerinden yapacak olduğunuz mesafeli sözleşmelerden doğacak uyuşmazlıklarda yetkili ve görevli Tüketici Hakem Heyetine ve Tüketici Mahkemesi’ne başvurma hakkınız olduğunu tarafınıza önemle bildiririz.

Bir Sorunuz Var Mı?

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, daima buradayız!. Her türlü soru, öneri veya geri bildirim için bize ulaşabilirsiniz.